Değerlerimiz

İş Ahlakı Üzereyiz

Tam zamanlı, yarı zamanlı veya freelancer olarak çalıştığımız tüm ekip arkadaşlarımızla bir iş ahlakı üzerine çalışmalar yürütüyoruz. Bugüne kadar gördüğünüz, bildiğiniz dijital ajanslardan asla değiliz. Onlarca farklı dünyadan insanların çalıştığı ajanslar yerine, aynı dünyalarda yaşayan, uyumlu insanlarız. Marslı'ları da severiz elbet.

Dürüstüz

Dijital anlamda tüm reklamlarımızı satış odaklı hazırlarken, "satışın her türlüsü mübahtır" demiyoruz. Hem kendimizin, hem de müşterilerimizin ürün veya hizmetlerini satarken, dürüstlük ilkesine önem veriyoruz. Yani web sitesine "%100 deri" yazıp, suni deri ürünler gönderen bir e-ticaret sitesi ile çalışmıyor, hizmetlerini abartacak seviyede göğe çıkartanlarla çalışamıyoruz. (denedik)

Şeffafız

Tüm çalışmalarımız şeffaflık çerçevesinde. Yani rakamsal olarak hesap verilebilir veriler daima elimizde bulunur. Özellikle dijital pazarlama çalışmalarında absürt rakamların havada uçuştuğu, ancak elde avuçta hiçbir şeyin olmadığı projeler yönetemiyoruz. Çünkü bu kadar büyük rakamların arasına birkaç tutam pembe yalan, bir büyük baş ego, elimizde olmadığı için katamıyoruz.

Sürekli Öğreniyoruz

Bugüne kadar her müşterimizden farklı birşeyler öğrenme fırsatı bulduk. Sektör, iş kolu, meslekler değişse de değişmeyen tek şey öğrenme isteğimiz. Hiç bilmediğimiz ürünler-hizmetler hakkında kısa sürelerde bilgi sahibi olabildik. Bu sayede, danışmanlığını verdiğimiz tüm işlerde, gerek müşteri, gerekse firma profilinden bakarak maksimum verim alabiliyoruz.

Konuşmuyor, Yapıyoruz

Güzel, ilgili çekici bir kadının sesini, görselini yada direkt olarak kendisini kullanmadan, kurban etmeden, direkt olarak olayın içine kendimizi koyarız. Nutuk atmak, hayal satmak yerine, yapacağımız işlerden bahsederiz. Toplantı başında küçük bir tekstil atölyesi iken, toplantıdan çıkarken asla kendinizi "vakko" zannettirmeyiz. Kusura bakmayın, bu bizim işimiz değil.

Tüketmiyor, Üretiyoruz

Polen Medya'nın arısı gibiyiz. Bal gibi ürün veya hizmetler üretiriz. Müşterilerimizi ekonomik ve psikolojik olarak yaptığı işlerde mutlu görmek, bizi de mutlu ediyor. Müşterilerimizi, müşteri gibi görmüyor, kazan-kazan şeklinde sürekli olarak çalışabileceğimiz bir ekip üyesi gibi görüyoruz. Beraber üretiyor, işlerimizi beraber büyütüyoruz.

İşimizi Seviyoruz

Sabah işe gelirken, ayaklarımız geri gitmiyor. Oflayıp, puflayıp mesai saatinin bitmesini beklemiyoruz. Çay ve ihtiyaç molalarımızı uzatmak, kaytarmak için bahaneler uydurmuyoruz. Teknik bilgi ve tecrübemiz olmasına rağmen, para hırsı uğruna mutlu olmayacağımız işlere girişmiyoruz. İşimizi severek yapıyor, yaptığımız işten keyif alıyoruz.