Google Adwords

Google Adwords internette bir ürünü pazarlamanıza yardımcı olan en büyük reklam platformudur. Oluşturduğumuz veya oluşturacağımız e-ticaret sitemizin online ortamda google adwords ile reklam kampanyalarını oluşturarak, ürünülerimizi kolayca satabiliriz. Üstelik tıklama başına, gösterim başına veya dönüşüm başına maliyet belirterek bu şatışları yapmamız mümkün.

Oluşturduğunuz e-ticaret sitesinde google adwords bütçenizi boş yere, verimsiz olarak harcamamanız için sertifikalı adwords uzmanlarımızla biz daima yanınızdayız. Arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, gmail reklamları, mobil reklamlar ve eticaretin olmazsa olmazı alışveriş reklamları sertifikasına sahip uzmanlarımızla kampanyalarınızı verimli bir şekilde yönetiyoruz.

Bizden Google Adwords hizmeti aldığınızda ;

  • Bünyenizde yüksek maaşlarda bir adwords uzmanı çalıştırmak zorunda kalmazsınız. Dolayısıyla yıllık izin, sigorta primi, elemanın takibi ve denetimi ile uğraşmazsınız.
  • Bütçenizi sertifikalı uzman hesap yöneticilerimiz yöneteceği için paranızı boş yere harcamamış olursunuz. Uzman olmayan kişiler tarafından bütçeler yönetildiğinde harcanan bütçeye göre, elde edilen gelir komik rakamlar olacaktır.
  •  Aylık raporlama ile düzenli takip imkanı sağlarsınız. İş durumu ve kampanyaların verimliliğini analiz tablosu üzerinden kolayca görebilirsiniz.
  • İşimiz tamamen şeffaftır. Size bizim sunduğumuz veriler üzerinden değil, Google Ads paneli üzerinden, Google’ın sunmuş olduğu gerçek, doğru veriler ile konuşuruz.

Siz de Google Ads hizmeti almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilir, teklif formu üzerinden, fiyat teklifi isteyebilirsiniz.