Biz Polen Medya ekibi olarak 2009'dan bugüne kadar web dünyasında eticaret, kurumsal web tasarım, seo, dijital pazarlama alanlarında onlarca farklı proje ürettik, yüzlerce projeye dahil olduk. Edindiğimiz pazarlama, kullanıcı deneyimi tecrübelerimizi daima "satış odaklı" hizmetler üretmek için kullandık, kullanıyoruz.

Kendi alanlarında uzman tasarım, yazılım ve dijital pazarlama ekibimizle, profesyonel bir bakış açısıyla, uzun vadeli projeler yürütmekteyiz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve şirket politikamız gereğince butik, yani firmaya - kişiye özel hizmetler sunuyoruz. Bu şekilde daha iyi altyapılarla, daha verimli satış stratejileri oluşturup, daha başarılı olduğumuzun farkındayız.
Web ortamındaki ihtiyaçlar aynı gibi gözükse de, satılan ürün veya hizmetler değiştiğinde, hatta sektör değiştiğinde teknikler, stratejiler değişiklik göstermektedir. Beyaz eşya sektörüne uygulanan bir pazarlama stratejisi veya web sitesi, otomobil sektörü için kullanılamayabilir. Bunun farkında olarak sektöre, müşteriye özel hizmetler sunmaktayız.

Vizyonumuz

Türkiye'de, dijital pazarlama yöntemlerini en etkin ve dönüşüm odaklı kullanan, seçkin müşterileriyle beraber büyüyen en iyi "butik web ajansı" olmak.

Misyonumuz

Web ortamında seçkin marka ve firmalarının e-ticaret, kurumsal web tasarım, dijital pazarlama gibi faaliyetlerini tek bir elden yöneterek, hız ve kârlılık sağlamak. Uzun vadeli web projeleri ile işi dijitale taşımak, geliştirmek ve sürekli iyileştirmek.